home
home home

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Қосымша 3

 

Қордай аудандық аумақтық сайлау комиссиясының

                                                               ХАБАРЛАМАСЫ

(Қордай ауылы, Жібек жолы  көшесі, 242, тел: 8/72636/ 4-52-57)

 

Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы 2019 жылдың 9 маусымына тағайындалуына байланысты, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңының 17 – бабы, 2 –  тармағы негізінде аудандық аумақтық сайлау комиссиясы келесі учаскелік сайлау комиссияларының құрамын жөнінде хабарлайды:

 

№ 218  учаскелік сайлау комиссиясы

Қарасай батыр ауылы, Байтелі батыр көшесі,  112, № 20 орта мектеп

Комиссия төрайымы Нуралиева Назира Мырзабековна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Абдыкасымова  Айгуль Ахметовна
Комиссия хатшысы Атагельдинова Айманкуль  Алимбаевна
Комиссия мүшелері:   Жанасбаев Нурлан Ерикович
    Даникеева  Дамира Конкушевна
    Амирханова Шолпан Мелисовна
    Мухажанов Бахтыбек Ченалиевич

№ 219  учаскелік сайлау комиссиясы

Еңбек ауылы, Қаумен батыр көшесі, 47, №22 орта мектеп

Комиссия төрағасы Муздыбаев Максат Мухидинович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Етекбаев  Адил Сагындыкович
Комиссия хатшысы Кемелова  Аида Назарбековна
Комиссия мүшелері:   Когенбаева Гулнар Дюсегуловна
    Нартбаева Баян Желдибаевна
    Аскаров Жаик Туткабаевич
    Карипкулова Шамшагул Урукбековна

№ 220  учаскелік сайлау комиссиясы

Қаракемер ауылы, Төле би көшесі, 1, № 14 орта мектеп

Комиссия төрағасы Мулькеманов Мади Кылышбекович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Бабаева Галия Урмегалиевна
Комиссия хатшысы Джунусова Эльмира Кенесхановна
Комиссия мүшелері:   Карибаева Айнура Асылбековна
    Мулькеманова Айгуль Жанысбековна
    Сұлтанқұл Ерлан Сәрсебекұлы
    Байбулатова Алия Шопановна

№ 221  учаскелік сайлау комиссиясы

Керу ауылы, Ж.Тленов көшесі, 1а, №15 негізгі мектеп

Комиссия төрайымы Сванкулова Назира Тлектесовна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Алиева Гульмира Океновна
Комиссия хатшысы Омурзакова Назира Сурановна
Комиссия мүшелері:   Тулеев Данияр Бейсенгазыевич
    Тлекметов Бактыбек Нусупкулович
    Карымбаев Айдар Рыспекович
    Ибышев Ерик Сейткеримович

№ 222  учаскелік сайлау комиссиясы

Масаншы ауылы, Ленин көшесі, 15, мәдениет үйі

Комиссия төрайымы Хилоу  Эльвира Сулеймановна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Джинлиров  Абдула
Комиссия хатшысы Кикиров Малик Шарифович
Комиссия мүшелері:   Лочь Муса Губарович
    Тореев Батырбек Кадырович
    Вансан Ибрагим Мухармеевич
    Динва  Кери Нусырович
    Хуров Адан Сулеевич
    Хуров Сулейман Хараевич
    Даджангуйди Зенебе Хуровна
    Усыров Закир Шисырович

№ 223  учаскелік сайлау комиссиясы

Масаншы ауылы, Мектеп көшесі, 17а, №12 орта мектеп

Комиссия төрағасы Уджур Омар Суалихарович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Хонлир  Суалихар Абубнкирович
Комиссия хатшысы Хуров Закир Арсмаевич
Комиссия мүшелері:   Гудожанов Закир Абдулаевич
    Хусезов Рашид Сулейманович
    Токчаков Кайрат Токбергенович
    Имарова Санюра Губаровна
    Хурман  Рамазан Дунлаевич
    Саров Исхар Инфуевич
    Джумаев Арли Бакирович
    Маджин Малик Бекирович

№ 224  учаскелік сайлау комиссиясы

Масаншы ауылы, Хива көшесі, 15, №13 орта мектеп

Комиссия төрағасы Акимбаев Джандос Нуркасымович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Хусезов Абдула Сулейманович
Комиссия хатшысы Динва  Лугмар Насырович
Комиссия мүшелері:   Щимарова Рима Щимуровна
    Джинлирова Рабия Дауевна
    Кыдырбаева Салтанат Жунисалиевна
    Мате Халима Заровна
    Падалко Николай Петрович
    Байсеитов Кайрат Рыспекович
    Хуров Шисыр Харкиевич
    Нуралы Марлен Алтынбекұлы

№ 225  учаскелік сайлау комиссиясы

Күнбатыс-2 ауылы, Батыс көшесі, 42, №11 негізгі мектеп

Комиссия төрайымы Тургунбаева Раушан Жикеновна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Тугельбаева Гулжан Базарбаевна
Комиссия хатшысы Болусбекова Гульмира Мурынбаевна
Комиссия мүшелері:   Тлеубердиева Айгуль Акбаровна
    Малжанов Сайлаубек Рахимбаевич
    Токобаев Кайрат Серикович
    Байгабатова Бакытгуль Нусубалиевна

№ 226  учаскелік сайлау комиссиясы

Сортөбе ауылы, Мектеп көшесі, 49б, №16 орта мектеп

Комиссия төрағасы Саров   Мурат  Курманбекович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Щимаров  Есенбек Щимарович
Комиссия хатшысы Воинце   Леджер Юбурович
Комиссия мүшелері:   Парса  Исхар  Лоданович
    Сангуй  Рашид  Губарович
    Идыбо   Айша Люшировна
    Есаров  Шамиль Харбиевич
    Динахунов  Дунла Харкиевич
    Милосы  Лугмане  Чиваевич
    Кеян  Айдир Шисырович
    Сыров  Исхар Эрманович

№ 227  учаскелік сайлау комиссиясы

Сортөбе ауылы, Дунларов көшесі, 7, №48 орта мектеп

Комиссия төрағасы Банлоу  Омар Аюпович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Вейсер   Леджер Марович
Комиссия хатшысы Ихия  Карим Санвазович
Комиссия мүшелері:   Гаров  Идрис Багиевич
    Мазизов  Ибращиме Багиевич
    Машанло  Лугмане  Леджебович
    Эрса  Есар Суваевич
    Шинчир   Саре Харкиевна
    Хиймамов   Келир Хусеевич
    Манаров   Джумаш Шелифович
    Сыров  Харки  Юбурович

№ 228  учаскелік сайлау комиссиясы

Сортөбе ауылы, Мектеп көшесі, 71а,  №17 орта мектеп

Комиссия төрағасы Парса   Гащим Харсанович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Идыбо  Хеджер Люшировна
Комиссия хатшысы Кимуров  Рашид  Рамазанович
Комиссия мүшелері:   Калпаков   Али Исланович
    Имамов  Юсуф Ихарович
    Искакова  Зейнеп Кайзыровна
    Хуров Исмаил Сулейманович
    Харсанов  Бекер Суалирович
    Хижин  Харки Шелиевич
    Фулин  Яргубе Шисырович
    Фулин  Ибращиме Эрбоевич

№ 229  учаскелік сайлау комиссиясы

Бұлар батыр ауылы, К.Маркс көшесі, 31а, №19 орта мектеп

Комиссия төрағасы Дыдыху  Исхар Левазович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Джалоу  Хаса Щебаевич
Комиссия хатшысы Чива  Закир  Суфурович
Комиссия мүшелері:   Мадосан  Рахман Гадизович
    Масанов  Харки  Суфурович
    Махуаюнов  Чинва Щимарович
    Фушанло Рахим Исмарович

№ 230  учаскелік сайлау комиссиясы

Ауқатты ауылы, Абай көшесі, 4,  №9 орта мектеп

Комиссия төрағасы Ажимханов  Мадияр   Ажимханович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Айдаров Ламзар  Сан-санович
Комиссия хатшысы Байдуанова  Мейрамкуль Онгарбековна
Комиссия мүшелері:   Шаймуханова  Бахытгуль   Койбагаровна
    Оспанов  Валихан  Атаканович
    Нуспекова Кулия  Касымбаевна
    Абдрасилова Кулнара  Кемельбаевна
    Болуанова Эльмира Молдабековна
    Бутабаева Гульсара Таубалдиевна
    Зайнидинова Фарида Айтбаевна
    Дауров  Лихарбай Щимарович

№ 231  учаскелік сайлау комиссиясы

Қызылсай ауылы, Амангелді көшесі, 34, №10 орта мектеп

Комиссия төрағасы Сейдехожаев Алик Сандыбекович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Муслимов Серик  Амантаевич
Комиссия хатшысы Ыбраимова Назира Нуртаевна
Комиссия мүшелері:   Узакбаева Кенжекуль Кемебаевна
    Сейдеева  Нургуль  Иенбергеновна
    Кабылбекова Айнура Шаймерденовна
    Балтабай Салтанат Тілекқызы

№ 232  учаскелік сайлау комиссиясы

Қарасу ауылы, Школьная көшесі, 10, №7 орта мектеп

Комиссия төрайымы Тайтиева Жайна Джумановна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Ашимов Куатбек  Джумаканович
Комиссия хатшысы Терехова Любовь Васильевна
Комиссия мүшелері:   Котляров Роман Валерьевич
    Битанов Айдарбай  Джапаевич
    Барманкулов Куанышбек  Джолдасбекович
    Соловьева Тамара Ивановна
    Айтпаева Асель Канатовна
    Орманкулова Чинара Молдобековна
    Алимбаева  Гаухар  Нурлановна
    Хурман Дау  Юнусович

№ 233  учаскелік сайлау комиссиясы

Өтеген ауылы,  Абай көшесі, 80, ауылдық клуб

Комиссия төрайымы Серикбаева Гульмира Асылбаевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Байтыкова Мархабат Канатбековна
Комиссия хатшысы Момаханов Бакыт Керимкулович
Комиссия мүшелері:   Токенова Джумакул Айдабосыновна
    Адильчеева Назира Джумакановна
    Ибрайжанова Эльмира Ермекбаевна
    Бегалиева Гульзада Турлыбековна

 

№ 234  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 373, №47 орта мектеп

Комиссия төрайымы Садабаева Жибек Атагельдиевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Джолдасбаева  Гулсим  Жумадиловна
Комиссия хатшысы Раисов  Газиз  Болатович
Комиссия мүшелері:   Курумбаева   Гулмира   Бейсеновна
    Ботабасова  Жазира  Жакыпбаевна
    Байдекенова  Гулзанат Әскербековна
    Жалғас Жанар  Заутбайқызы
    Нурдавлетова Асемгул Кожабековна
    Дүзелбаева Құралай Салиевна
    Нусипбаев  Бахытжан  Саматович
    Молдажанов  Димаш Тастанбекович

№ 235  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Қызыл партизан учаскесі, Панфилов көшесі, 44, № 6 негізгі мектеп

Комиссия төрағасы Керимбаев  Ардагер  Амангельдинович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Маркина  Екатерина  Николаевна
Комиссия хатшысы Жақыпбай Назгуль Айдарбековна
Комиссия мүшелері:   Шонатаева   Нурипа   Тургынбаевна
    Исанов Бақытжан Бақтыбекұлы
    Даурембаева  Айдана  Есилжанкызы
    Лепесов Аманжол Абужанович
    Бакбергенова Гульмира Сатыбалдиевна
    Бармакбаев Бакыт Сансызбаевич
    Есенкулов Малик Ендирбаевич
    Боқаев Қайрат  Төлепбергенұлы

№ 236  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Цемзауыт учаскесі, Орталық көшесі, 2, №5 орта мектеп

Комиссия төрайымы Шарипова  Галия  Койкеновна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Аманова  Айгуль Мухамедкаримовна
Комиссия хатшысы Халыкова Сандугаш  Джанабековна
Комиссия мүшелері:   Липова Нина  Федоровна
    Багиров Гамдула  Байханович
    Беспаев Дамир  Дуйсеханович
    Мырхиева  Тамара  Ибрагимовна
    Ескожаева  Майра  Керимкуловна
    Серикова Адлет Сапаровна
    Курбанова  Рано  Ходжакпаровна
    Кумирова   Юлия  Юрьевна

№ 237  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Айтеков көшесі, 8, №3 орта мектеп

Комиссия төрайымы Саурықова Чинара  Қаналбайқызы
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Баденова  Сарагүл  Алтынбекқызы
Комиссия хатшысы Аширметова Гульмира  Нагиевна
Комиссия мүшелері:   Нұрманова  Зауре  Айдынғалиқызы
    Бакырдынова Аида Сериккановна
    Мыктыбеков  Ерлес  Джексенбаевич
    Жамбасбаев Ерлан  Жұмалыұлы
    Вудунлар   Сулейман  Лалазович
    Сүгірбай Динара  Маратқызы
    Әбдірахманова Ляззат Мылтықбайқызы
    Ершібұлов Қайрат  Сатыбалдыұлы

№ 238  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Өтеген көшесі, 58, № 2 орта мектеп

Комиссия төрайымы Избасарова Жанагуль Жайсанбековна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Кушербаева Гульнар Нуркасымовна
Комиссия хатшысы Беккожина Айсулу Берикбайқызы
Комиссия мүшелері:   Ахметкалиева  Светлана Набиолловна
    Кожабаева  Зауре  Бахытовна
    Попытай Чинара  Бейшенбековна
    Кадацких Алена Александровна
    Кашкинбаева Нуркуль Тишкамбаевна
    Ниетбек Еламан  Ниетбекұлы
    Жайлыбек Азат  Сабырқұлұлы
    Третьякова Татьяна  Сергеевна

№ 239  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 201, аудандық мәдениет үйі

Комиссия төрайымы Сарсембаева  Кумискуль  Егиншиевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Сугурбаева Карлыгаш Тулеевна
Комиссия хатшысы Алтаева  Назгуль  Сабыркожаевна
Комиссия мүшелері:   Джаналиева  Назира  Кубанычбековна
    Касенова  Гаухар  Мыктыбаевна
    Чимыбаева  Назира Турсункуловна
    Жанузакова Улбосын Камсызовна
    Асенова  Айгуль Кулимбаевна
    Шалабаева Улдана Мелдебаевна
    Намазова Аида Омиркуловна
    Агибаева  РаяТорекуловна

№ 240  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Волкова көшесі, 2-а, Қонаев атындағы №1 мектеп-гимназия

Комиссия төрайымы Сарғасқаева  Суджата  Саятқызы
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Бибекова  Гульшат  Нурлыбековна
Комиссия хатшысы Унербаева  Ляззат  Кадыркуловна
Комиссия мүшелері:   Атамқұл   Ержан  Әлімбекұлы
    Абралиева  Эльмира  Кенелқызы
    Ултанбаева Ляззат Турысбековна
    Саулембаева   Сара  Сұлтанқызы
    Буралкинова  Жумакуль  Владимировна
    Балажанова Айгерим Алимжановна
    Алмабаев  Мұратбек Тұрлыбайұлы
    Арынова Айнура Чораевна

№ 241  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 300, №4 орта мектеп

Комиссия төрайымы Байсуанова  Гүлмира  Болатқызы
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Айтхожин  Дуйсебай  Тегисович
Комиссия хатшысы Құсайынова  Бидайгүл  Бейсенқызы
Комиссия мүшелері:   Бычкова   Ольга  Александровна
    Абдылдаева  Айзада  Бектурсыновна
    Танекеева Айнура Жармухамбетовна
    Намазбаева  Ботакөз  Даулетхановна
    Садыханова  Айгуль  Доктурхановна
    Джунушбаева Гульмира Омуркановна
    Алимходжа  Хусейн  Мухамедұлы
    Әбдікамал Ақбота Серікқызы

№ 242  учаскелік сайлау комиссиясы

Әлжан ана ауылы, Қ.Абдуллин, 22, №23 орта мектеп

Комиссия төрайымы Кучербаева Бахарам  Жолдасовна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Джиренбаева Гуляим Танатаровна
Комиссия хатшысы Кенесбаева Гульден   Жаксылыковна
Комиссия мүшелері:   Рамазанова Венера Мухамбеткалиевна
    Абильдаев Бакыт  Жаканович
    Сурабжанов Исанбек   Койбагарович
    Наресбаева Назира  Кудайбергеновна
    Кулимбетова Айгуль  Нурдилдаевна
    Есмамбетова Айнура  Нуржановна
    Туруспаев Манат  Онгарбекович
    Кокумбаева Аида  Сагатбековна

№ 243  учаскелік сайлау комиссиясы

Степной ауылы, Білім көшесі, 8, №24 орта мектеп

Комиссия төрағасы Бигазиев Дарын  Уланович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Абдыгалиева Гульзат  Яияшевна
Комиссия хатшысы Карабаева  Лалагуль  Кадомбаевна
Комиссия мүшелері:   Байгутова Сандугаш Абикуловна
    Теньсебаева Гульшат Абикуловна
    Жамбайбекова Зияда Имашовна
    Урустем Ботагоз  Музуркуловна

№ 244  учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауылы, Өтеген көшесі, 8, № 25 негізгі мектеп

Комиссия төрағасы Байбеков Мухтар  Жумадилович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Молдамбаева Эльмира  Буйрхановна
Комиссия хатшысы Нурушбаева Аккенже   Жанабаевна
Комиссия мүшелері:   Дауылбаев Жарасбай  Абуович
    Оспанова Раушан  Алманбаевна
    Урустамова Наиля  Гусейновна
    Каракулов Бахтияр  Шолпанович

№ 245  учаскелік сайлау комиссиясы

Қалғұты ауылы, Жетіген көшесі, н/ж, ауылдық кітапхана

Комиссия төрағасы Аллавердиев Фуруддин Худашевич
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Мехтиев Али  Алавердиевич
Комиссия хатшысы Гасанова Марал Магомедовна
Комиссия мүшелері:   Алиева Дильбер  Бахриевна
    Султамуратова Молдир  Бекбосыновна
    Гасанова Лала  Нуралиевна
    Дюсенеева Алия  Туркменбаевна

№ 246  учаскелік сайлау комиссиясы

Жамбыл ауылы, Елизаров көшесі, 20, № 26 орта мектеп

Комиссия төрайымы Касымбекова Гульнара  Асыкпаевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Кылышбаева  Нуржамал  Куанышбаевна
Комиссия хатшысы Борибаева Жамиля  Оракбаевна
Комиссия мүшелері:   Карюк Анна  Владимировна
    Мусиркегенова Акшолпан Жаксылыковна
    Абдулла Азамат  Сагидуллаевич
    Курбанбаева  Маржанай  Садвакасовна

№ 247  учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңатұрмыс ауылы, Абай көшесі, 20, № 29 орта мектеп

Комиссия төрайымы Ултанбаева Сагидат  Бектургановна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Ултанбаев Есенгали  Фрунзекулович
Комиссия хатшысы Нуркеев  Сериккожа  Шаншарбекович
Комиссия мүшелері:   Табиева  Шынар Берикбаевна
    Исмаилова Нуржан Онласыновна
    Туткышбаева  Альбина  Талгатовна
    Байгаспакова  Мансия Аманжоловна

№ 248  учаскелік сайлау комиссиясы

Көгадыр ауылы, М.Смагулов көшесі, 44, ауылдық кітапхана

Комиссия төрайымы Кизирова Эльмира  Набиқұлқызы
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Нуриев Куаныш Советович
Комиссия хатшысы Копжасарова Майракуль  Түзелбайқызы
Комиссия мүшелері:   Орматаев Балжан  Абдижалелкызы
    Баякенова Гулнара  Асылқұлқызы
    Бактыбаева Сауле Кенентаевна
    Умралиев  Серикхан  Касенкулович

№ 249  учаскелік сайлау комиссиясы

Бетқайнар ауылы, Жеңіс көшесі, 100, № 27 орта мектеп

Комиссия төрайымы Баянова  Дамира  Амангельдиевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Лаков  Қайрат  Молдаханұлы
Комиссия хатшысы Коштаева Баян  Танжарыковна
Комиссия мүшелері:   Абдикеримова Раушан   Бейсебековна
    Жексенбиева Галия  Джумабаевна
    Маханбетова Бағлан   Көпжасарқызы
    Далибаев Азамат  Мұхтарұлы
    Фатулаев Шакир  Оручевич
    Мустафина Нигора  Сейдуллаевна
    Смагулова Гульнара  Шакиева
    Рангазиев  Балгазы

№ 250  учаскелік сайлау комиссиясы

Беріктас ауылы, Т.Сақалов көшесі, 7, № 28 орта мектеп

Комиссия төрағасы Тангатов   Нагашбай  Абдирасулович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Тайчибекова  Джибек  Темиргалиевна
Комиссия хатшысы Бегимбетова Сымбат   Дженисхановна
Комиссия мүшелері:   Пахратдинова   Гулпаршин  Жалаладдиновна
    Султанкулова    Мария  Киргизбаевна
    Алиев   Жадрасын  Мынбаевич
    Кожабергенова  Бекзада  Тынышбековна

№ 251  учаскелік сайлау комиссиясы

Соғанды ауылы, Мамбеталы көшесі, 45, №33 негізгі мектеп

Комиссия төрағасы Данеғұлов Тегіс  Ермекбайұлы
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Асыраубаева Дамира Садыққызы
Комиссия хатшысы Абдралиева Венера  Куттыбайқызы
Комиссия мүшелері:   Шакеева Майра Ерболатқызы
    Самашева Гүлжанат  Ерғалиқызы
    Әбдірахманова Әлия Шынасылқызы
    Сартаева  Назира

№ 252  учаскелік сайлау комиссиясы

Қақпатас ауылы, Қонаев көшесі, 27, № 30 орта мектеп

Комиссия төрайымы Жакенова  Бибисара  Аязбаевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Сатыбалдиев Калиакбар  Кошаналыевич
Комиссия хатшысы Токтарбаева Айдана  Ботабековна
Комиссия мүшелері:   Естаева Жанар  Кратовна
    Исмаилова  Ултуган Сакеновна
    Дюсембекова  Гульмира  Саметбековна
    Кожамкулова Гульмира Сатарбаевна

№ 253  учаскелік сайлау комиссиясы

Сарыбұлақ ауылы, Гагарин көшесі, 14, №31 орта мектеп

Комиссия төрағасы Адамбаев  Малик  Жасболатович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Адилова  Улжан  Тураровна
Комиссия хатшысы Оспанова Кундыз  Бейбитовна
Комиссия мүшелері:   Мамедова Ирина  Владимировна
    Юлдашева  Турсуной  Құралбайевна
    Мухашова Жазира  Наурызбаевна
    Ляпин Сергей  Николаевич

№ 254  учаскелік сайлау комиссиясы

Қайнар ауылы, Мектеп көшесі, 1а,  №32 орта мектеп

Комиссия төрағасы Тойбаев  Бекболат Нуралиевич
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Алтынова  Аманкул  Алтыновна
Комиссия хатшысы Оводова  Ольга  Викторовна
Комиссия мүшелері:   Бейсенова Алиша  Асылбековна
    Чалова Гулмира   Куанышбековна
    Носова Надежда Николаевна
    Майжанова  Гулжан Усипбековна

№ 255  учаскелік сайлау комиссиясы

Ноғайбай ауылы, Б.Момышұлы көшесі, 25, № 35 орта мектеп

Комиссия төрағасы Саткимбаев  Рахат Аиткеевич
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Қылышбеков  Рашид  Илимханович
Комиссия хатшысы Тавбалдиева Асэля Нурмухаметовна
Комиссия мүшелері:   Асанова Руфина Бактыбековна
    Манасбаева Бақыткуль Егизбаевна
    Таутенов Мамбет Қанатулы
    Дуйсебаева  Айнур  Сериковна

№ 256  учаскелік сайлау комиссиясы

Алға ауылы, Алдаберген көшесі, 1, №34 орта мектеп

Комиссия төрағасы Тамабаев Мурат  Тамабаевич
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Нургайыпова Рысалды  Кунахыновна
Комиссия хатшысы Баркалеева Алтынгуль  Сейпыталовна
Комиссия мүшелері:   Айдарбекова Аягуль  Кемельхановна
    Махаева Нурила  Мырзаханқызы
    Сакиева Альфия Тлеухановна
    Койшыбаева Сауле  Серикбаевна

№ 257  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауылы, Ногайбай би көшесі, 30, № 36 негізгі мектеп

Комиссия төрайымы Ажибекова  Баян  Женскийисовна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Куралбаев  Санат   Ермекбаевич
Комиссия хатшысы Сейдалиева   Ляззат  Джумагаликызы
Комиссия мүшелері:   Майлиев Бауыржан   Болтабаевич
    Джаманкозова Салтанат  Ануарбековна
    Кунбасова Салтанат  Кемеловна
    Сахаева  Айманкуль

№ 258  учаскелік сайлау комиссиясы

Мұзбел ауылы, Комсомол, 18, № 37 негізгі мектеп

Комиссия төрайымы Кумисбекова Мейрамкуль Орынтайқызы
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Төлеген Баян  Отегенкызы
Комиссия хатшысы Вешнякова Натальия  Владимировна
Комиссия мүшелері:   Момынжанова Меруерт  Иличбековна
    Солтанаев Абдихан Айтжанович
    Оролова Назгуль  Кенесовна
    Дегтярева Вера  Федоровна

№ 259  учаскелік сайлау комиссиясы

Кенен ауылы, Кенен көшесі, 24,  ауылдық  мәдениет  үйі

Комиссия төрағасы Архабаев Бакытжан  Жумабекович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Алдасугуров  Онгар
Комиссия хатшысы Кулбай  Жанар  Дабырхановна
Комиссия мүшелері:   Смагулова Калакул  Кадировна
    Сейткасымова Макпал  Курмантаевна
    Кантарбаева Рзагуль Бекдаулетовна
    Шорова  Кулхан  Орынбаевна

№ 260  учаскелік сайлау комиссиясы

Үлкен-Сұлутөр ауылы, Жылыбаев көшесі, 5, № 39 орта мектеп

Комиссия төрағасы Айдынбаев Серикжан  Ермекбаевич
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Кебекбаева Айман  Сериковна
Комиссия хатшысы Агулова    Айсулу   Амангельдиевна
Комиссия мүшелері:   Чалабаева Сандуғаш  Аскербаевна
    Асқарбаева Анар  Жуманкуловна
    Шолпанкулов Ергали  Тынышбаевич
    Маратқызы  Арайлым

№ 261  учаскелік сайлау комиссиясы

Сұлутөр ауылы, Мектеп көшесі, 1, № 38 орта мектеп

Комиссия төрайымы Тілеукабылова Асель Бакытовна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Майкоржинов Саят  Сатаркулович
Комиссия хатшысы Унербаева Айжан  Маратовна
Комиссия мүшелері:   Иманбаева Нургуль  Исахановна
    Джургенова Жанара  Киясхановна
    Картабаев Марат  Нуртаханович
    Байсалова Шарбану Султанбековна

№ 262  учаскелік сайлау комиссиясы

Көктөбе ауылы, Школьный көшесі, 10, № 40 негізгі орта мектеп

Комиссия төрайымы Беликова Райса  Аскарбековна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Сартай Нурбек  Зауырбекович
Комиссия хатшысы Нуридинова   Джаухар  Мурумбаевна
Комиссия мүшелері:   Нусувалиев Баттал   Алимжанович
    Нурпейсова Гүлзейнет  Бексултановна
    Мухаметкалиев Жасулан Даржибаевич
    Егізбеков Нурболат  Сембекович

№ 263  учаскелік сайлау комиссиясы

Отар ауылы, Самал көшесі, 2,  № 41 орта мектеп

Комиссия төрайымы Егеубаева Камшат  Уласхановна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Джартыбаева Жулдыз  Малдыбаевна
Комиссия хатшысы Сагатова Мадина  Валиуловна
Комиссия мүшелері:   Турпанов Телтай  Абилмажанович
    Кутжанова  Тоғжан  Болатхановна
    Талдыбаева Сауле  Дабыржановна
    Кольбаева  Райка  Джумабаевна
    Арданова Толқын  Паридонована
    Акрамов Каржас  Серикович
    Сатыбалдиева Турсынкуль  Танабаевна
    Малибек Камила  Тілековна

№ 264  учаскелік сайлау комиссиясы

Бель станциясы, Тәуелсіздік көшесі, 1, № 49 негізгі мектеп

Комиссия төрағасы Бегалиев Адилхайым  Мелисович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Джилкибаев Асхат  Желелұлы
Комиссия хатшысы Даулетов Қуаныш  Болатович
Комиссия мүшелері:   Татимбетова Алтынгуль  Жексеғалиқызы
    Ембердиева Шолпан  Молдахановна
    Райымқұлова Айдана Қалдыбайқызы
    Арданова Зеуре

 

 

№ 265  учаскелік сайлау комиссиясы

Анырахай станциясы, Желтөбе көшесі, н/ж, № 46 негізгі мектеп

Комиссия төрайымы Агыбаева Гульмира  Елевсызовна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Тәттімбетов Серік  Мұсатайұлы
Комиссия хатшысы Ерболат  Гульжан  Ерболатқызы
Комиссия мүшелері:   Тасыбаев Ернар  Абаевич
    Асубаева Мәриям  Аширхановна
    Жасыбаева Раушан  Несипбайқызы
    Молдабаева  Лазазат

№ 266  учаскелік сайлау комиссиясы

Гвардейский  қалашығы, Гарнизонды офицерлер үйі

Комиссия төрағасы Жаксылыков Бахтыбай  Инаятович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Альчабаева Багира  Базарбаевна
Комиссия хатшысы Асханова Бану  Инятхановна
Комиссия мүшелері:   Кондыбаева Меруерт  Буркитбайқызы
    Айтбаева Мадина  Ералбаевна
    Елібаева Ұлжалғас  Етенбайқызы
    Буркитбаева Гуннар  Каленовна

№ 267  учаскелік сайлау комиссиясы

Гвардейский  қалашығы, № 43 орта мектеп

Комиссия төрайымы Уралбекова Ранахон  Мамадиевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Нұрпейсова Сауле  Кабиевна
Комиссия хатшысы Киикбаева Алмагуль    Маликаждаровна
Комиссия мүшелері:   Минбаева Зияш  Джазыкбаевна
    Назарбекова Айжан  Орымбаевна
    Мұқанова Гулжаухар  Сабитовна
    Султабаева Зауре  Темуровна

№ 268  учаскелік сайлау комиссиясы

Гвардейский  қалашығы, әскери бөлім  клубы

Комиссия төрағасы Бодан Айбек  Оразбекұлы
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Лунга  Димитрий  Александрович
Комиссия хатшысы Серікбаева Хамида Темірбайқызы
Комиссия мүшелері:   Бутабай Бауыржан  Геннадьевич
    Рысбаев Азілхан   Ертайұлы
    Байқұлов Айбахыт  Мейірханұлы
    Абылаева Нурзила  Тилеукуловна

№ 474  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Байзаков көшесі, 23а, №51 орта мектеп

Комиссия төрайымы Нусипбаева  Кулсинхан   Уркимбаевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Кунжанова  Алия  Бейсебаевна
Комиссия хатшысы Ибрагимова  Диана  Шафиговна
Комиссия мүшелері:   Заурбаева  Саракуль Сакеновна
    Онгельдиева Магнат Барманбековна
    Отаршиева Гулшат Жаксылыковна
    Журавлева  Наталья   Александровна
    Искакова  Роза   Еркиновна
    Сатова  Арайлым   Еркінқызы
    Наскен Үміт Мұратқызы
    Шормантаева  Зина   Нурмахановна

№ 475  учаскелік сайлау комиссиясы

Ауқатты ауылы, Абай көшесі, 4а, мәдениет үйі

Комиссия төрағасы Айдаров  Сулейман   Ламзарович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Абдрасилов  Талгат   Курманбекович
Комиссия хатшысы Турдахунова  Саида   Курбановна
Комиссия мүшелері:   Бекбау  Шинар   Жексеновна
    Утеулиева  Сания    Сураубаевна
    Баймухамбетова   Динара   Толеубаевна
    Нуну  Фатме

№ 476  учаскелік сайлау комиссиясы

Сортөбе ауылы, Баласағун көшесі, 49а, №18 орта мектеп

Комиссия төрағасы Бицаров  Идрис  Меваевич
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Айдыров   Лугмар  Хияевич
Комиссия хатшысы Джумазов  Шерба  Леджебович
Комиссия мүшелері:   Марданов  Исмар  Бекерович
    Ханзиан  Ильяс   Даурович
    Вонщиян  Омар  Двумарович
    Гарова  Ухуар  Дунлазовна
    Паншаров   Губар  Сулеевич
    Масанов  Леджер  Арбудуевич
    Манаров   Айдир  Шелифович
    Дываева   Зухра   Юбуровна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© 2017 Аппарат акима Кордайского района
+7 (7262) 00 00 00 Обратная связь
Разработка и поддержка сайта