home
home home

Қордай аудандық аумақтық сайлау комиссиясының ХАБАРЛАМАСЫ (28.10.20)

Қосымша 2

 

Қордай аудандық аумақтық сайлау комиссиясының

                                                               ХАБАРЛАМАСЫ

(Қордай ауылы, Жібек жолы  көшесі, 242, тел: 8/72636/ 4-52-57)

 

Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауын 2021 жылдың 10 қаңтарына тағайындалуына байланысты және Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауын дайындау мен өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың күнтізбелік жоспарына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясы келесі учаскелік сайлау комиссияларының құрамын жөнінде хабарлайды:

 

№ 218  учаскелік сайлау комиссиясы

Қарасай батыр ауылы, Байтелі батыр көшесі,  112, № 20 орта мектеп

Комиссия төрайымы Нуралиева Назира Мырзабековна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Абдыкасымова  Айгуль Ахметовна
Комиссия хатшысы Атагельдинова Айманкуль  Алимбаевна
Комиссия мүшелері:   Жанасбаев Нурлан Ерикович
    Даникеева  Дамира Конкушевна
    Амирханова Шолпан Мелисовна
    Баймудін Ринат Нүсүбәліұлы

№ 219  учаскелік сайлау комиссиясы

Еңбек ауылы, Қаумен батыр көшесі, 47, №22 орта мектеп

Комиссия төрағасы Муздыбаев Максат Мухидинович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Етекбаев  Адил Сагындыкович
Комиссия хатшысы Искабекова Марал Базарбековна
Комиссия мүшелері:   Когенбаева Гулнар Дюсегуловна
    Нартбаева Баян Желдибаевна
    Аскаров Жаик Туткабаевич
    Карипкулова Шамшагул Урукбековна

№ 220  учаскелік сайлау комиссиясы

Қаракемер ауылы, Төле би көшесі, 1, № 14 орта мектеп

Комиссия төрағасы Мулькеманов Мади Кылышбекович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Бабаева Галия Урмегалиевна
Комиссия хатшысы Джунусова Эльмира Кенесхановна
Комиссия мүшелері:   Карибаева Айнура Асылбековна
    Мулькеманова Айгуль Жанысбековна
    Кусаинова Шолпанай Кынатовна
    Татибекова Марал Танатаровна
    Рахымжан Айбек Бейсенбайұлы
    Бедеева Раиса Ильгизаровна

№ 221  учаскелік сайлау комиссиясы

Керу ауылы, Ж.Тленов көшесі, 1а, №15 негізгі мектеп

Комиссия төрайымы Сванкулова Назира Тлектесовна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Сарсенбай Жайдар Бесбайұлы
Комиссия хатшысы Омурзакова Назира Сурановна
Комиссия мүшелері:   Карымбаев Айдар Рыспекович
    Ибышев Ерик Сейткеримович

№ 222  учаскелік сайлау комиссиясы

Масаншы ауылы, Ленин көшесі, 15, ауылдық мәдениет үйі

Комиссия төрайымы Хилоу  Эльвира Сулеймановна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Твоз Юсуф Губеевич
Комиссия хатшысы Кикиров Малик Шарифович
Комиссия мүшелері:   Мате Халима Заровна
    Двумаров Малик Паншарович
    Лочь Муса Губарович
    Тореев Батырбек Кадырович
    Усыров Закир Шисырович
    Вансан Ибрагим Мухармеевич
    Хуров Адан Сулеевич
    Хуров Сулейман Хараевич

№ 223  учаскелік сайлау комиссиясы

Масаншы ауылы, Мектеп көшесі, 17а, №12 орта мектеп

Комиссия төрағасы Уджур Омар Суалихарович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Хусезов Рашид Сулейманович
Комиссия хатшысы Хуров Закир Арсмаевич
Комиссия мүшелері:   Саров Исхар Инфуевич
    Хонлир  Суалихар Абубнкирович
    Токчаков Кайрат Токбергенович
    Имарова Санюра Губаровна
    Хурман  Рамазан Дунлаевич
    Джумаев Арли Бакирович
    Маджин Малик Бекирович
    Идынов Харки Нухарович

№ 224  учаскелік сайлау комиссиясы

Масаншы ауылы, Хива көшесі, 15, №13 орта мектеп

Комиссия төрағасы Акимбаев Джандос Нуркасымович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Хусезов Абдула Сулейманович
Комиссия хатшысы Динва  Лугмар Насырович
Комиссия мүшелері:   Щимарова Рима Щимуровна
    Оспанова Ардак Жомартовна
    Динва Керим Нусырович
    Кыдырбаева Салтанат Жунисалиевна
    Падалко Николай Петрович
    Байсеитов Кайрат Рыспекович
    Хуров Шисыр Харкиевич
    Нуралы Марлен Алтынбекұлы

№ 225  учаскелік сайлау комиссиясы

Күнбатыс-2 ауылы, Батыс көшесі, 42, №11 негізгі мектеп

Комиссия төрайымы Тургунбаева Раушан Жикеновна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Тугельбаева Гулжан Базарбаевна
Комиссия хатшысы Болусбекова Гульмира Мурынбаевна
Комиссия мүшелері:   Тлеубердиева Айгуль Акбаровна
    Малжанов Сайлаубек Рахимбаевич
    Токобаев Кайрат Серикович
    Байгабатова Бакытгуль Нусубалиевна

№ 226  учаскелік сайлау комиссиясы

Сортөбе ауылы, Мектеп көшесі, 49б, №16 орта мектеп

Комиссия төрағасы Сыров  Исхар Эрманович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Саров   Мурат  Курманбекович
Комиссия хатшысы Воинце   Леджер Юбурович
Комиссия мүшелері:   Парса  Исхар  Лоданович
    Сангуй  Рашид  Губарович
    Идыбо   Айша Люшировна
    Есаров  Шамиль Харбиевич
    Динахунов  Дунла Харкиевич
    Милосы  Лугмане  Чиваевич
    Кеян  Айдир Шисырович
    Щимаров  Есенбек Щимарович

№ 227  учаскелік сайлау комиссиясы

Сортөбе ауылы, Дунларов көшесі, 7, №48 орта мектеп

Комиссия төрағасы Масанов Бай Динфуевич
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Вейсер   Леджер Марович
Комиссия хатшысы Ихия  Карим Санвазович
Комиссия мүшелері:   Щимеев Шариф Юнусович
    Мазизов  Ибращиме Багиевич
    Машанло  Лугмане  Леджебович
    Эрса  Есар Суваевич
    Шинчир   Саре Харкиевна
    Хиймамов   Келир Хусеевич
    Мадиева Назира Адепбаевна
    Сыров  Харки  Юбурович

№ 228  учаскелік сайлау комиссиясы

Сортөбе ауылы, Мектеп көшесі, 71а,  №17 орта мектеп

Комиссия төрағасы Парса   Гащим Харсанович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Идыбо  Хеджер Люшировна
Комиссия хатшысы Кимуров  Рашид  Рамазанович
Комиссия мүшелері:   Калпаков   Али Исланович
    Имамов  Юсуф Ихарович
    Мабор Арафат Рамазанович
    Искакова  Зейнеп Кайзыровна
    Хуров Исмаил Сулейманович
    Харсанов  Бекер Суалирович
    Хижин  Харки Шелиевич
    Фулин  Яргубе Шисырович

№ 229  учаскелік сайлау комиссиясы

Бұлар батыр ауылы, К.Маркс көшесі, 31а, №19 орта мектеп

Комиссия төрағасы Ханлосы Абу-бекир Суалихарович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Джалоу  Хаса Щебаевич
Комиссия хатшысы Хиджурова Амина Харкиевна
Комиссия мүшелері:   Мадосан  Рахман Гадизович
    Масанов  Харки  Суфурович
    Махуаюнов  Чинва Щимарович
    Фушанло Рахим Исмарович

№ 230  учаскелік сайлау комиссиясы

Ауқатты ауылы, Абай көшесі, 4,  №9 орта мектеп

Комиссия төрағасы Ажимханов  Мадияр   Ажимханович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Абдыкалыков Аскар Дабырович
Комиссия хатшысы Байдуанова  Мейрамкуль Онгарбековна
Комиссия мүшелері:   Шаймуханова  Бахытгуль   Койбагаровна
    Оспанов  Валихан  Атаканович
    Избасаров Дуйсехан Абдыкасымович
    Нуспекова Кулия  Касымбаевна
    Абдрасилова Кулнара  Кемельбаевна
    Болуанова Эльмира Молдабековна
    Бутабаева Гульсара Таубалдиевна
    Зайнидинова Фарида Айтбаевна

№ 231  учаскелік сайлау комиссиясы

Қызылсай ауылы, Амангелді көшесі, 34, №10 орта мектеп

Комиссия төрағасы Сейдехожаев Алик Сандыбекович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Муслимов Серик  Амантаевич
Комиссия хатшысы Кабылбекова Айнура Шаймерденовна
Комиссия мүшелері:   Узакбаева Кенжекуль Кемебаевна
    Сейдеева  Нургуль  Иенбергеновна
    Ыбраимова Назира Нуртаевна
    Балтабай Салтанат Тілекқызы

№ 232  учаскелік сайлау комиссиясы

Қарасу ауылы, Школьная көшесі, 10, №7 орта мектеп

Комиссия төрайымы Шералиева Гульдана Сагинбеккызы
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Ашимов Куатбек  Джумаканович
Комиссия хатшысы Терехова Любовь Васильевна
Комиссия мүшелері:   Битебаев Батырбек Ержанович
    Муслимова Газиза Дуйсебековна
    Мүсірепова Қаламқас Әбілазімқызы
    Веселая Ирина Юрьевна
    Соловьева Тамара Ивановна
    Айтпаева Асель Канатовна
    Алимбаева  Гаухар  Нурлановна
    Хурман Дау  Юнусович

№ 233  учаскелік сайлау комиссиясы

Өтеген ауылы,  Абай көшесі, 80, ауылдық клуб

Комиссия төрайымы Серикбаева Гульмира Асылбаевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Байтыкова Мархабат Канатбековна
Комиссия хатшысы Момаханов Бакыт Керимкулович
Комиссия мүшелері:   Жетигенова Газиза Рафаэловна
    Сатаева Жанел Тулеевна
    Айдарбек Абай Ғабитұлы
    Садыкова Гульжазира Жумахановна

 

№ 234  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 373, №47 орта мектеп

Комиссия төрайымы Садабаева Жибек Атагельдиевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Джолдасбаева  Гулсим  Жумадиловна
Комиссия хатшысы Раисов  Газиз  Болатович
Комиссия мүшелері:   Курумбаева   Гулмира   Бейсеновна
    Ботабасова  Жазира  Жакыпбаевна
    Рыскулов Ерик Маделиулы
    Адамбаева Жибекжан Маликкызы
    Жалғас Жанар  Заутбайқызы
    Нурдавлетова Асемгул Кожабековна
    Нусипбаев  Бахытжан  Саматович
    Молдажанов  Димаш Тастанбекович

№ 235  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Қызыл партизан учаскесі, Панфилов көшесі, 44, № 6 негізгі мектеп

Комиссия төрағасы Керимбаев  Ардагер  Амангельдинович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Маркина  Екатерина  Николаевна
Комиссия хатшысы Жақыпбай Назгуль Айдарбековна
Комиссия мүшелері:   Шонатаева   Нурипа   Тургынбаевна
    Шурумбаева Макпал Сериккалиевна
    Билевич Зауреш Муратовна
    Куатханов Медет Мұхтарұлы
    Даурембаева  Айдана  Есилжанкызы
    Лепесов Аманжол Абужанович
    Бармакбаева Эльмира Сансызбаевна
    Есенкулов Малик Ендирбаевич

№ 236  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Цемзауыт учаскесі, Орталық көшесі, 2, №5 орта мектеп

Комиссия төрайымы Шарипова  Галия  Койкеновна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Аманова  Айгуль Мухамедкаримовна
Комиссия хатшысы Халыкова Сандугаш  Джанабековна
Комиссия мүшелері:   Досмаилова Карлыгаш Мухтаровна
    Утеулиев Нариман Сабитович
    Беспаев Дамир  Дуйсеханович
    Мырхиева  Тамара  Ибрагимовна
    Ескожаева  Майра  Керимкуловна
    Серикова Адлет Сапаровна
    Курбанова  Рано  Ходжакпаровна
    Кумирова   Юлия  Юрьевна

№ 237  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Айтеков көшесі, 8, №3 орта мектеп

Комиссия төрайымы Саурықова Чинара  Қаналбайқызы
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Баденова  Сарагүл  Алтынбекқызы
Комиссия хатшысы Аширметова Гульмира  Нагиевна
Комиссия мүшелері:   Нұрманова  Зауре  Айдынғалиқызы
    Бакырдынова Аида Сериккановна
    Мыктыбеков  Ерлес  Джексенбаевич
    Джанаева Раушан Сатаровна
    Абылкаирова Айгерим Абылкайркызы
    Сүгірбай Динара  Маратқызы
    Бармакбаева Айгуль Сансызбаевна
    Ершібұлов Қайрат  Сатыбалдыұлы

№ 238  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Өтеген көшесі, 58, В.Ломоносов атындағы № 2 орта мектеп

Комиссия төрайымы Попытай Чинара  Бейшенбековна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Кушербаева Гульнар Нуркасымовна
Комиссия хатшысы Беккожина Айсулу Берикбайқызы
Комиссия мүшелері:   Ахметкалиева  Светлана Набиолловна
    Кожабаева  Зауре  Бахытовна
    Камысбаева Нуркуль Тишкамбаевна
    Бармешова Эльмира Жайсанбекқызы
    Кадацких Алена Александровна
    Ниетбек Еламан  Ниетбекұлы
    Жайлыбек Азат  Сабырқұлұлы
    Третьякова Татьяна  Сергеевна

№ 239  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 201, аудандық мәдениет үйі

Комиссия төрайымы Сарсембаева  Кумискуль  Егиншиевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Сугурбаева Карлыгаш Тулеевна
Комиссия хатшысы Елибаева Назира Сериковна
Комиссия мүшелері:   Джаналиева  Назира  Кубанычбековна
    Касенова  Гаухар  Мыктыбаевна
    Алтаева Назгуль Сабыркожаевна
    Жанузакова Улбосын Камсызовна
    Асенова  Айгуль Кулимбаевна
    Шалабаева Улдана Мелдебаевна
    Намазова Аида Омиркуловна
    Агибаева  Рая Торекуловна

№ 240  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Волкова көшесі, 2-а, Қонаев атындағы №1 мектеп-гимназия

Комиссия төрайымы Сарғасқаева  Суджата  Саятқызы
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Бибекова  Гульшат  Нурлыбековна
Комиссия хатшысы Унербаева  Ляззат  Кадыркуловна
Комиссия мүшелері:   Атамқұл Ержан  Әлімбекұлы
    Абралиева  Эльмира  Кенелқызы
    Шыныбай Гүлзат Тұрсынқұлқызы
    Саулембаева  Сара  Сұлтанқызы
    Буралкинова  Жумакуль  Владимировна
    Балажанова Айгерим Алимжановна
    Алмабаев  Мұратбек Тұрлыбайұлы
    Арынова Айнура Чораевна

№ 241  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 300, Б.Бөлтрікова атындағы №4 мектеп-лицейі

Комиссия төрайымы Токбаева Айнура Кененовна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Әбдікамал Ақбота Серікқызы
Комиссия хатшысы Құсайынова  Бидайгүл  Бейсенқызы
Комиссия мүшелері:   Бычкова   Ольга  Александровна
    Абдылдаева  Айзада  Бектурсыновна
    Танекеева Айнура Жармухамбетовна
    Намазбаева  Ботакөз  Даулетхановна
    Садыханова  Айгуль  Доктурхановна
    Джунушбаева Гульмира Омуркановна
    Алимходжа  Хусейн  Мухамедұлы
    Айтхожин  Дуйсебай  Тегисович

№ 242  учаскелік сайлау комиссиясы

Әлжан ана ауылы, Домалақ ана көшесі, 34, ауылдық  мәдениет  үйі

Комиссия төрайымы Байгелова Алия Сатыбалдиевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Джиренбаева Гуляим Танатаровна
Комиссия хатшысы Туруспаев Манат  Онгарбекович
Комиссия мүшелері:   Рамазанова Венера Мухамбеткалиевна
    Абильдаев Бакыт  Жаканович
    Сурабжанов Исанбек Койбагарович
    Наресбаева Назира  Кудайбергеновна
    Кулимбетова Айгуль  Нурдилдаевна
    Есмамбетова Айнура  Нуржановна
    Тохберген Бауыржан Төребекұлы
    Кокумбаева Аида  Сагатбековна

№ 243  учаскелік сайлау комиссиясы

Степной ауылы, Білім көшесі, 8, №24 орта мектеп

Комиссия төрағасы Бигазиев Дарын  Уланович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Абдыгалиева Гульзат  Яияшевна
Комиссия хатшысы Карабаева  Лалагуль  Кадомбаевна
Комиссия мүшелері:   Байгутова Сандугаш Абикуловна
    Теньсебаева Гульшат Абикуловна
    Жамбайбекова Зияда Имашовна
    Урустем Ботагоз  Музуркуловна

№ 244  учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауылы, Өтеген көшесі, 8, № 25 негізгі мектеп

Комиссия төрағасы Байбеков Мухтар  Жумадилович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Молдамбаева Эльмира  Буйрхановна
Комиссия хатшысы Нурушбаева Аккенже   Жанабаевна
Комиссия мүшелері:   Дауылбаев Жарасбай  Абуович
    Оспанова Раушан  Алманбаевна
    Урустамова Наиля  Гусейновна
    Каракулов Бахтияр  Шолпанович

№ 245  учаскелік сайлау комиссиясы

Қалғұты ауылы, Тыңдала көшесі, 27, жеке үй

Комиссия төрағасы Аллавердиев Фуруддин Худашевич
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Мехтиев Али  Алавердиевич
Комиссия хатшысы Гасанова Марал Магомедовна
Комиссия мүшелері:   Алиева Дильбер  Бахриевна
    Султамуратова Молдир  Бекбосыновна
    Гасанова Лала  Нуралиевна
    Дюсенеева Алия  Туркменбаевна

№ 246  учаскелік сайлау комиссиясы

Жамбыл ауылы, Елизаров көшесі, 20, № 26 орта мектеп

Комиссия төрайымы Касымбекова Гульнара  Асыкпаевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Кылышбаева  Нуржамал  Куанышбаевна
Комиссия хатшысы Борибаева Жамиля  Оракбаевна
Комиссия мүшелері:   Карюк Анна  Владимировна
    Жолдасов Камбар Камалович
    Абдулла Азамат  Сагидуллаевич
    Курбанбаева  Маржанай  Садвакасовна
    Искендерова Жаныл Алиевна
    Донбаев Тулеген Джанабаевич

№ 247  учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңатұрмыс ауылы, Абай көшесі, 20, № 29 орта мектеп

Комиссия төрайымы Ултанбаева Сагидат  Бектургановна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Ултанбаев Есенгали  Фрунзекулович
Комиссия хатшысы Нуркеев  Сериккожа  Шаншарбекович
Комиссия мүшелері:   Табиева  Шынар Берикбаевна
    Исмаилова Нуржан Онласыновна
    Туткышбаева  Альбина  Талгатовна
    Байгаспакова  Мансия Аманжоловна

№ 248  учаскелік сайлау комиссиясы

Көгадыр ауылы, М.Смагулов көшесі, 44, жеке үй

Комиссия төрайымы Кизирова Эльмира  Набиқұлқызы
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Умралиев  Серикхан  Касенкулович
Комиссия хатшысы Копжасарова Майракуль  Түзелбайқызы
Комиссия мүшелері:   Бактыбаева Сауле Кенентаевна
    Копжасарова Гульнар Муратбекқызы

№ 249  учаскелік сайлау комиссиясы

Бетқайнар ауылы, Жеңіс көшесі, 100, № 27 орта мектеп

Комиссия төрайымы Баянова  Дамира  Амангельдиевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Лаков  Қайрат  Молдаханұлы
Комиссия хатшысы Коштаева Баян  Танжарыковна
Комиссия мүшелері:   Абдикеримова Раушан   Бейсебековна
    Жексенбиева Галия  Джумабаевна
    Маханбетова Бағлан   Көпжасарқызы
    Далибаев Азамат  Мұхтарұлы
    Фатулаев Шакир  Оручевич
    Мустафина Нигора  Сейдуллаевна
    Смагулова Гульнара  Шакиева
    Рангазиев  Балгазы

№ 250  учаскелік сайлау комиссиясы

Беріктас ауылы, Т.Сақалов көшесі, 7, № 28 орта мектеп

Комиссия төрағасы Тангатов   Нагашбай  Абдирасулович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Тайчибекова  Джибек  Темиргалиевна
Комиссия хатшысы Бегимбетова Сымбат   Дженисхановна
Комиссия мүшелері:   Пахратдинова   Гулпаршин  Жалаладдиновна
    Султанкулова    Мария  Киргизбаевна
    Алиев   Жадрасын  Мынбаевич
    Кожабергенова  Бекзада  Тынышбековна

№ 251  учаскелік сайлау комиссиясы

Соғанды ауылы, Мамбеталы көшесі, 45, №33 негізгі мектеп

Комиссия төрағасы Данеғұлов Тегіс  Ермекбайұлы
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Асыраубаева Дамира Садыққызы
Комиссия хатшысы Абдралиева Венера  Куттыбайқызы
Комиссия мүшелері:   Шакеева Майра Ерболатқызы
    Самашева Гүлжанат  Ерғалиқызы
    Әбдірахманова Әлия Шынасылқызы
    Сартаева  Назира

№ 252  учаскелік сайлау комиссиясы

Қақпатас ауылы, Қонаев көшесі, 27, № 30 орта мектеп

Комиссия төрайымы Жакенова  Бибисара  Аязбаевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Сатыбалдиев Калиакбар  Кошаналыевич
Комиссия хатшысы Құсайын Нұрсұлу Нұрлыбекқызы
Комиссия мүшелері:   Естаева Жанар  Кратовна
    Исмаилова  Ултуган Сакеновна
    Дюсембекова  Гульмира  Саметбековна
    Кожамкулова Гульмира Сатарбаевна

№ 253  учаскелік сайлау комиссиясы

Сарыбұлақ ауылы, Гагарин көшесі, 14, №31 орта мектеп

Комиссия төрағасы Адамбаев  Малик  Жасболатович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Адилова  Улжан  Тураровна
Комиссия хатшысы Оспанова Кундыз  Бейбитовна
Комиссия мүшелері:   Алдангаров Оразбай Сапарбаевич
    Орумбаева Сауле Айтубаевна
    Койчубаев Берик Токтарбекович
    Қайрулла Әсел Сүйинбайқызы
    Мухашова Жазира  Наурызбаевна
    Кумисбеков Дамир Адилханович

№ 254  учаскелік сайлау комиссиясы

Қайнар ауылы, Мектеп көшесі, 1а,  №32 орта мектеп

Комиссия төрағасы Тойбаев  Бекболат Нуралиевич
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Алтынова  Аманкул  Алтыновна
Комиссия хатшысы Оводова  Ольга  Викторовна
Комиссия мүшелері:   Бейсенова Алиша  Асылбековна
    Чалова Гулмира   Куанышбековна
    Носова Надежда Николаевна
    Майжанова  Гулжан Усипбековна
    Нурниязова Сымбат Нағашыбайқызы
    Сатова Райхан Кудайбердиевна

№ 255  учаскелік сайлау комиссиясы

Ноғайбай ауылы, Б.Момышұлы көшесі, 25, № 35 орта мектеп

Комиссия төрағасы Саткимбаев  Рахат Аиткеевич
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Қылышбеков  Рашид  Илимханович
Комиссия хатшысы Копбай Ұлжан Рысқұлқызы
Комиссия мүшелері:   Алхан Динара Ғабитқызы
    Манасбаева Бақыткуль Егизбаевна
    Таутенов Мамбет Қанатулы
    Дуйсебаева  Айнур  Сериковна

№ 256  учаскелік сайлау комиссиясы

Алға ауылы, Алдаберген көшесі, 1, №34 орта мектеп

Комиссия төрағасы Тамабаев Мурат  Тамабаевич
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Нургайыпова Рысалды  Кунахыновна
Комиссия хатшысы Баркалеева Алтынгуль  Сейпыталовна
Комиссия мүшелері:   Надирбекова Раушан Сетказыевна
    Курпельдесова Венера Куатовна
    Искакова Айгуль Нурлановна
    Мавленов Берикхан Изтилеуович

№ 257  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауылы, Ногайбай би көшесі, 30, № 36 негізгі мектеп

Комиссия төрайымы Ажибекова  Баян  Женскийисовна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Куралбаев  Санат   Ермекбаевич
Комиссия хатшысы Сейдалиева   Ляззат  Джумагаликызы
Комиссия мүшелері:   Майлиев Бауыржан   Болтабаевич
    Кунбасова Салтанат  Кемеловна

№ 258  учаскелік сайлау комиссиясы

Мұзбел ауылы, Комсомол, 18, жеке үй

Комиссия төрайымы Кумисбекова Мейрамкуль Орынтайқызы
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Төлеген Баян  Отегенкызы
Комиссия хатшысы Вешнякова Натальия  Владимировна
Комиссия мүшелері:   Оролова Назгуль  Кенесовна
    Дегтярева Вера  Федоровна

№ 259  учаскелік сайлау комиссиясы

Кенен ауылы, Кенен көшесі, 24,  ауылдық  мәдениет  үйі

Комиссия төрағасы Архабаев Бакытжан  Жумабекович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Алдасугуров  Онгар
Комиссия хатшысы Кулбай  Жанар  Дабырхановна
Комиссия мүшелері:   Смагулова Калакул  Кадировна
    Сейткасымова Макпал  Курмантаевна
    Бармышева Маржанкуль Канатовна
    Шорова  Кулхан  Орынбаевна

№ 260  учаскелік сайлау комиссиясы

Үлкен-Сұлутөр ауылы, Жылыбаев көшесі, 5, № 39 орта мектеп

Комиссия төрағасы Айдынбаев Серикжан  Ермекбаевич
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Кебекбаева Айман  Сериковна
Комиссия хатшысы Агулова    Айсулу   Амангельдиевна
Комиссия мүшелері:   Чалабаева Сандуғаш  Аскербаевна
    Асқарбаева Анар  Жуманкуловна
    Шолпанкулов Ергали  Тынышбаевич
    Ибраева Гульжан Бейсенкуловна

№ 261  учаскелік сайлау комиссиясы

Сұлутөр ауылы, Мектеп көшесі, 1, № 38 орта мектеп

Комиссия төрайымы Тілеукабылова Асель Бакытовна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Майкоржинов Саят  Сатаркулович
Комиссия хатшысы Унербаева Айжан  Маратовна
Комиссия мүшелері:   Иманбаева Нургуль  Исахановна
    Джургенова Жанара  Киясхановна
    Идрисов Арман Батырбекович
    Байсалова Шарбану  Султанбековна

№ 262  учаскелік сайлау комиссиясы

Көктөбе ауылы, Школьный көшесі, 10, № 40 негізгі орта мектеп

Комиссия төрайымы Беликова Райса  Аскарбековна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Сартай Нурбек  Зауырбекович
Комиссия хатшысы Нуридинова   Джаухар  Мурумбаевна
Комиссия мүшелері:   Нусувалиев Баттал   Алимжанович
    Егізбеков Нурболат  Сембекович

№ 263  учаскелік сайлау комиссиясы

Отар ауылы, Самал көшесі, 2,  № 41 орта мектеп

Комиссия төрайымы Сатыбалдиева Гулбану Жасулановна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Ашимханова Айгуль Турсынбековна
Комиссия хатшысы Сагатова Мадина  Валиуловна
Комиссия мүшелері:   Турпанов Телтай  Абилмажанович
    Кутжанова  Тоғжан  Болатхановна
    Далдаева Шайкуль Жумашовна
    Кольбаева  Райка  Джумабаевна
    Арданова Толқын  Паридонована
    Алиева Сандугаш Калаубековна
    Сатыбалдиева Турсынкуль  Танабаевна
    Куандық Жалғас Қанатұлы

№ 264  учаскелік сайлау комиссиясы

Бель станциясы, Тәуелсіздік көшесі, 1, № 49 негізгі мектеп

Комиссия төрағасы Бегалиев Адилхайым  Мелисович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Тастемір Мадина Елубайқызы
Комиссия хатшысы Даулетов Қуаныш  Болатович
Комиссия мүшелері:   Татимбетова Алтынгуль  Жексеғалиқызы
    Райымқұлова Айдана Қалдыбайқызы

№ 265  учаскелік сайлау комиссиясы

Анырахай станциясы, Желтөбе көшесі, н/ж, Қазақстан Темір жол ғимараты

Комиссия төрайымы Агыбаева Гульмира  Елевсызовна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Молдабаева  Лазазат
Комиссия хатшысы Ерболат  Гульжан  Ерболатқызы
Комиссия мүшелері:   Тасыбаев Ернар  Абаевич
    Асубаева Мәриям  Аширхановна

№ 266  учаскелік сайлау комиссиясы

Гвардейский  қалашығы, Гарнизонды офицерлер үйі

Комиссия төрағасы Жаксылыков Бахтыбай  Инаятович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Альчабаева Багира  Базарбаевна
Комиссия хатшысы Асханова Бану  Инятхановна
Комиссия мүшелері:   Кондыбаева Меруерт  Буркитбайқызы
    Түгелбай Келбет Ерікқызы
    Умирзакова Молдир Изтелеуовна
    Бутабаева Индира Жумабековна
    Елібаева Ұлжалғас  Етенбайқызы
    Буркитбаева Гуннар  Каленовна

№ 267  учаскелік сайлау комиссиясы

Гвардейский  қалашығы, № 43 орта мектеп

Комиссия төрайымы Уралбекова Ранахон  Мамадиевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Баймухамбетова Гаухар Толеубаевна
Комиссия хатшысы Киикбаева Алмагуль    Маликаждаровна
Комиссия мүшелері:   Минбаева Зияш  Джазыкбаевна
    Ермек Эльвира Әбірбекқызы
    Мұқанова Гулжаухар  Сабитовна
    Султабаева Зауре  Темуровна
    Нұрпейсова Сауле  Кабиевна
    Ескараева Гульжан Беккуловна

№ 268  учаскелік сайлау комиссиясы

Гвардейский  қалашығы, әскери бөлім  клубы

Комиссия төрағасы Бодан Айбек  Оразбекұлы
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Жабаев Максат Кошерулы
Комиссия хатшысы Серікбаева Хамида Темірбайқызы
Комиссия мүшелері:   Бутабай Бауыржан  Геннадьевич
    Рысбаев Азілхан   Ертайұлы
    Байқұлов Айбахыт  Мейірханұлы
    Абылаева Нурзила  Тилеукуловна
    Бозымбекова Айзада Токановна
    Найзабеков Эрик Тургамбекович

№ 474  учаскелік сайлау комиссиясы

Қордай ауылы, Байзаков көшесі, 23а, №51 орта мектеп

Комиссия төрайымы Нусипбаева  Кулсинхан   Уркимбаевна
Комиссия төрайымының

орынбасары

 

Кунжанова  Алия  Бейсебаевна
Комиссия хатшысы Ибрагимова  Диана  Шафиговна
Комиссия мүшелері:   Заурбаева  Саракуль Сакеновна
    Кашкинбаев Ануар Мухитович
    Байканова Сауле Азимкановна
    Журавлева  Наталья Александровна
    Искакова  Роза   Еркиновна
    Сатова  Арайлым   Еркінқызы
    Наскен Үміт Мұратқызы
    Шормантаева  Зина  Нурмахановна

№ 475  учаскелік сайлау комиссиясы

Ауқатты ауылы, Абай көшесі, 4а, ауылдық мәдениет үйі

Комиссия төрағасы Айдаров  Сулейман   Ламзарович
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Абдрасилов  Талгат   Курманбекович
Комиссия хатшысы Турдахунова  Саида   Курбановна
Комиссия мүшелері:   Бекбау  Шинар   Жексеновна
    Утеулиева  Сания    Сураубаевна
    Баймухамбетова   Динара   Толеубаевна
    Нуну  Фатме

№ 476  учаскелік сайлау комиссиясы

Сортөбе ауылы, Баласағун көшесі, 49а, №18 орта мектеп

Комиссия төрағасы Бицаров  Идрис  Меваевич
Комиссия төрағасының

орынбасары

 

Масанов  Леджер  Арбудуевич
Комиссия хатшысы Джумазов  Шерба  Леджебович
Комиссия мүшелері:   Марданов  Исмар  Бекерович
    Ханзиан  Ильяс   Даурович
    Вонщиян  Омар  Двумарович
    Гарова  Ухуар  Дунлазовна
    Паншаров   Губар  Сулеевич
    Айдыров   Лугмар  Хияевич
    Манаров   Айдир  Шелифович
    Дываева   Зухра   Юбуровна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© 2017 Аппарат акима Кордайского района
+7 (7262) 00 00 00 Обратная связь
Разработка и поддержка сайта